Radyomatik Bedelsiz

İletişim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.10 Mb
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Erboy Ltd. Şti.
Radyo yayınlarınızı yapabileceğiniz Radyomatik uygulaması sizlerle.

Radyomatik uygulaması bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla ve güvenle radyo programı yapmanıza yarayacak olan kaliteli bir radyo yayını uygulamadır. Ülkemizde geliştirilen ilk yerli radyo yayını uygulaması olan Radyomatik uygulaması radyocuların ilk tercihi haline geldi. Uygulamayı bilgisayarınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Sadece radyoculuğu iş olarak değil hobi olarak seven arkadaşlarımıza da hitap eden Raadyomatik bilgisayar uygulaması ülkemizde yer alan yerel ve ulusal tüm radyoların bilgisayar üzerinde yayın yapabilmesi için kaliteli bir çalışmanın eseri olarak karşımıza çıktı. Her an yayına bağlanmadan sağlıklı bir şekilde hazırlamış olduğunuz programdan yayın yapma özelliği bulunan Radyomatik Uygulaması radyo sektörünün gelişim göstermesi ve buna karşılık olarak bilgisayar uygulamalarının da kaliteli seviyelere yükselmesi halinde ortaya çıkmıştır. 

Manuel yayın yapmak istediğinizde bilgisayarınızın başına geçmeniz yeterli olacaktır, hazırlamış olduğunuz otomatik yayına anında dahil olabilirsiniz. Hatasız ve aksamasız çalışmayı kendine prensip edinmiş olan Radyomatik bilgisayar uygulaması ile evinizde radyo kurabilir ve kişisel radyo yayınınızı en güvenli şekilde yapabilirsiniz. Tükiye'de bu alanda gerçekleştirilen ilk atılımlarından biri olma sebebiyle Radyomatik uygulaması büyük bir önem taşıyor. Radyo alanına ilgisi olan ya da mesleği radyoculuk olan arkadaşlarımızın mutlaka denemesini tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir yayın programıdır. 

Daha Fazla Göster
Radyomatik Bedelsiz indir